O nas

Lider sprzedaży na rynku obsługi płatności bezgotówkowych.

PayTel O nas

O firmie

PayTel S.A. jest wiodącym na polskim rynku dostawcą usług płatniczych. Specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych, dokonywanych za pomocą kart płatniczych (Visa, Mastercard), płatności mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay) oraz zarządza siecią terminali POS (instalacja, serwis i dzierżawa). Buduje i rozwija własne aplikacje terminalowe i płatnicze oraz własną infrastrukturę. PayTel jest liderem sprzedaży w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Będąc częścią międzynarodowej grupy SIBS – jednego z największych graczy na rynku płatności w Europie, od ponad 15 lat stale się rozwija, dba o najwyższą jakość oferowanych usług oraz inwestuje w innowacyjne rozwiązania. Zarządza siecią ponad 65 tysięcy terminali płatniczych i obsługuje ponad 12 milionów transakcji miesięcznie. Zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, posiadając certyfikaty PCI DSS oraz PCI PIN Transaction Security. Jest Krajową Instytucją Płatniczą na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Rozwiązania PayTel skierowane są głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki oferowanym płatnościom bezgotówkowym zwiększają swoje zyski.

Zarząd

Bartosz Berestecki

Prezes Zarządu/CEO

Sergio Meireles

Członek Zarządu/CFO

Misja

Tworzenie wartości dla spółki, interesariuszy i udziałowców w drodze opracowywania i zarządzania rozwiązaniami płatniczymi oraz towarzyszącymi im procesami i usługami w oparciu o technologię łączącą bezpieczeństwo, wygodę i innowacyjność, z poszanowaniem właściwych zasad zachowania i zrównoważonego rozwoju.

Wizja

Stale rozwijamy i udoskonalamy nasze usługi w celu zapewnienia Klientom nowoczesnych produktów wspieranych przez innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wszystkie wprowadzane innowacje i zmiany mają na celu zaoferowanie Klientowi rozwiązania „szytego na miarę”.

SIBS

Grupa SIBS jest organizacją o zasięgu globalnym działającą w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Specjalizuje się w świadczeniu niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań płatniczych oraz usług doradczych przeznaczonych dla instytucji finansowych czy podmiotów gospodarczych. Jest jednym z największych procesorów płatniczych w Europie przetwarzającym ponad 6 miliardów transakcji rocznie.

W czerwcu 2021 roku nabyła ostatnią transzę akcji PayTel, kończąc tym samym etap 3-letniego procesu dotyczącego inwestycji SIBS w PayTel. W efekcie Grupa SIBS stała się jedynym akcjonariuszem PayTel. Przejęcie PayTel potwierdza silne zaangażowanie Grupy SIBS w inwestowanie i aktywny wkład w rozwój cyfryzacji rynku w Polsce. Więcej na: www.sibs.com/en/

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami