O nas

Lider sprzedaży na rynku obsługi płatności bezgotówkowych.

PayTel O nas

O firmie

PayTel łączy świat online i offline!

Jako wiodący na polskim rynku dostawca usług płatniczych, działa w omnichannel, dostosowując swoją ofertę do aktualnych potrzeb biznesu. Specjalizacją marki są płatności bezgotówkowe, dokonywane za pomocą kart płatniczych i płatności mobilnych oraz zarządzanie siecią terminali POS. PayTel wraz z grupą SIBS (której jest częścią) i Partnerami biznesowymi oferuje rozwiązania również w zakresie płatności elektronicznych i online, w tym te dokonywane z pomocą bramki e-commerce i płatności QR. Łącząc ze sobą innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość oferowanych usług, PayTel zapewnia swoim Klientom stabilną i bezpieczną współpracę.

Zarząd

Bartosz Berestecki

Prezes Zarządu/CEO

Sérgio Meireles

Członek Zarządu/CFO

Adam Tencza

Członek Zarządu/Managing Director

Misja

Naszą misją jest oferowanie rozwiązań umożliwiających przyjmowanie płatności bezgotówkowych, zarówno w punktach sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Swoje działania opieramy o nowe technologie, z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa. Tym sposobem tworzymy stabilne i nowoczesne rozwiązania płatnicze przyszłości, którym można zaufać już dziś!

Wizja

Jako wiodący na polskim rynku dostawca usług płatniczych, stale dostosowujemy swoją ofertę do aktualnych potrzeb biznesu. Łącząc innowacyjne rozwiązania i najwyższą jakość oferowanych usług, zapewniamy naszym Klientom stabilną i bezpieczną współpracę, dopasowaną do indywidualnych wymagań. 

SIBS

Grupa SIBS jest organizacją o zasięgu globalnym działającą w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Specjalizuje się w świadczeniu niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań płatniczych oraz usług doradczych przeznaczonych dla instytucji finansowych czy podmiotów gospodarczych. Jest jednym z największych procesorów płatniczych w Europie przetwarzającym ponad 6 miliardów transakcji rocznie.

W czerwcu 2021 roku nabyła ostatnią transzę akcji PayTel, kończąc tym samym etap 3-letniego procesu dotyczącego inwestycji SIBS w PayTel. W efekcie Grupa SIBS stała się jedynym akcjonariuszem PayTel. Przejęcie PayTel potwierdza silne zaangażowanie Grupy SIBS w inwestowanie i aktywny wkład w rozwój cyfryzacji rynku w Polsce. Więcej na: www.sibs.com/en/

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami