Terminale płatnicze dla sklepów i sprzedaży detalicznej

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki niezawodnym płatnościom bezgotówkowym

PayTel Dla Twojej Branży Terminale płatnicze dla sklepów i sprzedaży detalicznej

Co proponujemy handlowi detalicznemu?

Transakcje bezgotówkowe niezbędne w sklepach

Jak pokazuje badanie przeprowadzone w kwietniu 2020 roku przez Fundację Polska Bezgotówkowa, wśród narodów Europy Środkowo-Wschodniej Polacy są największymi zwolennikami płatności bezgotówkowych, bo aż 78% z nas preferuje tego typu rozliczenia.

Umożliwiając klientom transakcje bezgotówkowe, stawiasz na szybkość i wygodę, zdobywając przy tym nowych wiernych kupujących. Nabywają oni także więcej, gdyż nie ogranicza ich chwilowa ilość gotówki w portfelach.

Nowoczesne terminale POS

Terminale płatnicze oferowane przez PayTel wyposażone są w zaawansowane technologie. Zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa i przetwarzania transakcji. Umożliwiają również przyjmowanie płatności telefonem, które stają się coraz bardziej popularne wśród klientów. Są także wygodne i ergonomiczne. Dodatkowe ułatwienie codziennego funkcjonowania może przynieść integracja terminala lub PIN Pada z kasą fiskalną, która pozwoli sprawniej obsługiwać każdą transakcję i bezbłędnie prowadzić rozliczenia.

Dodatkowe usługi dla klientów

Dzięki terminalom POS w ofercie PayTel możliwa jest płatność telefonem przy użyciu BLIK oraz doładowania telefonów lub zakup vouchera, w ramach transakcji eVoucher. Kupujący zrealizują także transakcje w walucie karty w ramach usługi DCC lub wypłacą gotówkę dzięki cashback.

Terminale, które najlepiej sprawdzą się w sprzedaży detalicznej:

  Ingenico Desk/3200

  Ingenico Desk/3200

  • Monochromatyczny wyświetlacz
  • Fizyczna podświetlana klawiatura
  • Płatność z użyciem czytników zbliżeniowych, chip oraz pasek magnetyczny
  • Przeznaczony do obsługi stacjonarnej
  • Maksymalna dostępność łączności
  • Ergonomiczny kształt
  • Dodatkowy PinPad Ingenico Desk/1200

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami