Smartpos

Jeden terminal – wiele możliwości dla Twojego biznesu!

SmartPOS NexGo N3 to nowoczesne urządzenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, wspierające efektywność obsługi klienta z komfortem użytkowania. Oryginalny wygląd terminala w połączeniu z dużym dotykowym wyświetlaczem sprawia, że przeprowadzanie transakcji staje się proste i przejrzyste. Terminal bazuje na znanym systemie operacyjnym Android. Możliwości, jakie oferuje system pozwalają na wykorzystanie terminala nie tylko do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. Aplikacje partnerskie sprawiają, że terminal może pełnić wiele innych funkcji, przekształcając NexGo N3 w terminal nowej generacji.

Zastosowanie szybkiego czterordzeniowego procesora zapewnia lepszą wydajność i szybkość przy każdej transakcji. Zaprojektowany układ zabezpieczeń z najwyższymi standardami bezpieczeństwa zapewnia ochronę przy każdej transakcji.

Terminal posiada baterię o pojemności 5200 mAh, oraz oferuje wiele możliwości komunikacji: 4G/3G/2G, Wi-Fi, Bluetooth.

Mobilny terminal NexGo N3 można z łatwością zintegrować z szeroką gamą kas fiskalnych online, należących do czołowych producentów w Polsce: firm Novitus, Elzab oraz Posnet. Integracja urządzeń możliwa jest poprzez w pełni bezprzewodowe połączenie z istniejącą siecią WIFI. Jest to jedno z pierwszych takich rozwiązań na rynku.

Jeśli cenisz sobie nowoczesne urządzenie, które w połączeniu ze znanymi sprawdzonymi funkcjami, wspólnie tworzy niezawodne rozwiązanie – to idealny wybór dla Ciebie!

Zalety NEXGO N3:

  • Stale poszerzana oferta aplikacji wspierających Twój biznes.
  • Pełne spektrum bezprzewodowej łączności.
  • Najwyższy standard bezpieczeństwa.
  • Intuicyjny i nowoczesny interfejs.
  • Nowoczesny design.
  • Dotykowy ekran.
  • Działanie w oparciu o system Android.

Dokumenty do pobrania:

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami