Bramka płatnicza eCommerce

wszechstronna bramka płatnicza online

PayTel Bramki płatności – wszechstronna bramka płatnicza online – PayTel

Wszechstronna bramka płatnicza,
na którą wszyscy czekali

Bramka płatnicza eCommerce Płatności Online to bezpieczne, wszechstronne rozwiązanie doskonale sprawdzające się w przypadku wielkich platform, jak i małych sklepów eCommerce, bez względu na ich profil oraz skalę działalności.

+30 metod płatności

Bramka płatności pozwala na korzystanie z ponad 30 metod płatności dostępnych w większości krajów świata, pozwalających dostosować metodę płatności do potrzeb klientów i specyfiki obsługiwanego rynku.

Integracja bramki za pomocą:

  • Wtyczek do głównych platform eCommerce: WooCommerce, Magento, Prestashop. 
  • API
  • Formularzy płatności

Jedna z najniższych stawek
na rynku

To nie tylko taka sama, niezmienna stawka dla wszystkich typów płatności, ale także brak ukrytych kosztów, opłat za przelewy, aktywację, czy rozliczenie transakcji.

Rozwiązania dostępne w ofercie PayTel
doskonale łączą świat online ze światem offline.
Stworzyliśmy jeden, kompletny i w pełni bezpieczny
omnichannelowy ekosystem.

eCommerce Płatności Online pozwalają udostępnić klientom to, co obecnie niezbędne – płatności online. 

I to za pomocą jednego z najprostszych w integracji i najbardziej konkurencyjnych rozwiązań płatniczych dostępnych na rynku.

Płatności QR to funkcjonalność, która umożliwia dokonywanie płatności za pomocą kodów QR, zarówno w sklepach wirtualnych, jak i stacjonarnych.

Możliwe jest wygenerowanie kodu QR odpowiadającego produktowi lub usłudze, w stałej lub wykreowanej w trakcie realizowania sprzedaży kwocie. Transakcja jest inicjowana przez zeskanowanie kodu QR i finalizowana w internecie lub w aplikacji.

W przypadku płatności z wykorzystaniem tagu NFC, transakcja jest wówczas inicjowana przez przyłożenie telefonu komórkowego do znacznika NFC i finalizowana w taki sam sposób, jak w przypadku płatności QR.

Znaczniki NFC można udostępnić w formie naklejek lub wbudować w monitory, aby umożliwić konsumentom inicjowanie płatności przez dotknięcie monitora telefonem.

eCommerce Płatności Online

Wtyczki

Wtyczki umożliwiają szybką i bezproblemową integrację bramki z głównymi platformami eCommerce: WooCommerce, Prestashop i Magento.

API dla wymagających

Uniwersalne i intuicyjne w użyciu API pozwala dodać i skonfigurować wybraną metodę płatności, a także idealnie dostosować ją do nawet najbardziej niestandardowych wymagań.

Formularze płatności

To najprostszy i najszybszy w implementacji sposób dokonywania płatności online za pomocą przejrzystego i łatwego w obsłudze formularza.

Portal Merchanta

To wygodny i szybki dostęp do historii oraz szczegółów transakcji w czasie rzeczywistym, a także możliwość realizowania zwrotów za transakcję, anulowania transakcji itd.

Prosta instalacja
i konfiguracja

Instalacja i konfiguracja bramki jest bardzo łatwa i umożliwia szybkie jej zintegrowanie bez względu na skalę i profil działalności!

Przyjazne wsparcie

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. 

Jeśli potrzebujesz pomocy, masz jakiekolwiek pytania lub po prostu chcesz, aby ktoś zainstalował i skonfigurował bramkę za Ciebie, daj znać, a my zajmiemy się resztą.

3D Secure 2.2

Protokół bezpieczeństwa, który umożliwia uwierzytelnienie właściciela karty kredytowej i zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo zakupów online.

Funkcjonalności

Płatności BLIK

Najpopularniejsza, błyskawiczna i najprostsza płatność online wykonywana za pomocą kodu generowanego przez mobilną aplikację banku

Przelewy

Płatności realizowane przez popularnych operatorów szybkich przelewów elektronicznych

Płatności kartą

Płatności dokonywane za pomocą kart VISA oraz MasterCard

Tokenizacja

Pozwala zadbać o bezpieczeństwo płatności online dzięki zastąpieniu nim wrażliwych danych kart płatniczych

Subskrypcje

Płatności cykliczne – subskrypcje – realizowane są za pomocą wygenerowanego wcześniej tokena

Płatności one-click

Bezpieczne przechowywanie zaszyfrowanych danych kart płatniczych, ułatwiające realizowanie często dokonywanych płatności oraz płatności cyklicznych

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub wątpliwości związane z bramką płatniczą?
Jesteś zainteresowany ofertą?

Zostaw dane w formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Skonfiguruj płatności

Bramka płatnicza eCommerce Płatności Online to jedno z najprostszych w instalacji i konfiguracji rozwiązań na rynku

Jeśli chcesz to zrobić sam – zajrzyj do dokumentacji. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, daj znać, a my zrobimy to za Ciebie.

Korzystaj z pełnej kontroli

Po zainstalowaniu i konfiguracji bramka płatności jest gotowa na przyjmowania płatności.

Jednak rozwiązanie eCommerce Płatności Online oferuje też szereg narzędzi, które zapewniają pełną kontrolę nad płatnościami.

Jesteś deweloperem?

Potężne, intuicyjneAPI dla developerów

Wszechstronne, ale łatwe w użyciu API można szybko skonfigurować i przetestować w systemie za pośrednictwem Sandbox. 

Pozwala to udostępnić wybraną metodę płatności w sposób idealnie dostosowany do potrzeb sklepu lub platformy.

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z nami


    Wyrażam zgodę na przedstawienie przez PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 14, informacji handlowych, również tych wysyłanych automatycznie, w imieniu własnym lub współpracujących usługodawców z użyciem następujących środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych:    Potrzebujesz dodatkowych informacji?

    Skontaktuj się z nami