PayTel LightPOS

Nowoczesna technologia płatności na Twoim telefonie.

PayTel Nasza oferta PayTel LightPOS

Poznaj aplikację LightPOS

– nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!

Od teraz każde urządzenie z systemem Android (telefon lub tablet), w wersji 8.X lub nowszej, wyposażone w moduł NFC i mające dostęp do internetu oraz usług Google, da możliwość przyjmowania płatności zbliżeniowych. Akceptowane są transakcje płatnicze dokonywane kartami Visa i Mastercard, a także urządzeniami z włączoną usługą Apple Pay lub Google Pay.

PayTel LightPOS posiada możliwość integracji z innymi aplikacjami, co usprawni obsługę klientów, bez konieczności ponawiania tej samej operacji w dwóch lub więcej aplikacjach. Wywoływanie płatności z innej aplikacji bez wątpienia jest rozwiązaniem ułatwiającym codzienną pracę.

PayTel LightPOS nie wymaga posiadania dodatkowego urządzenia, co przekłada się na łatwość i mobilność obsługi klienta. Z uwagi na innowacyjność produktu, aplikacja wymagała zaawansowanych norm bezpieczeństwa.

Aplikacja PayTel LightPOS posiada najwyższe standardy zabezpieczeń. Gwarancję niezawodności i najwyższą jakość obsługi każdej transakcji potwierdzają certyfikaty uzyskane od największych i najważniejszych organizacji płatniczych w Polsce: Visa i Mastercard. Rozwiązane to jest zgodne z Visa Sensory Branding i Mastercard Sonic, co daje kupującym poczucie pewności i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Aplikacja LightPOS od PayTel jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa. Po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, użytkownik może korzystać z aplikacji całkowicie za darmo przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu 100 tys. zł.

Najczęściej zadawane pytania:
Logo

PayTel LightPOS to aplikacja, która dodaje do Twojego przenośnego urządzenia z dostępem do Internetu (smartfon lub tablet) funkcję przyjmowania płatności zbliżeniowych. Tym samym zmienia Twoje urządzenie w mobilny terminal płatniczy!

PayTel LightPOS posiada certyfikację do pracy na urządzeniach z systemem Android w wersji 8.0 lub nowszej, posiadające moduł NFC (Near Field Communication), usługi Google oraz dostęp do Internetu.

Posiadanie konta Google nie jest wymagane do uruchomienia aplikacji.

Pobierz aplikację –tutaj

Tak, aplikacja jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa, co oznacza, że po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS całkowicie za darmo przez 12 miesięcy.

Aplikacja pozwala na wykonywanie transakcji sprzedaży, unieważnień transakcji oraz zwrotu.

  • Wprowadź kwotę transakcji.
  • Poproś klienta o przyłożenie karty płatniczej lub innego urządzenia i wprowadzenie kodu PIN.
  • Potwierdzenie transakcji, wyślij SMS, lub e-mailem.

Rozwiązanie polecane jest w szczególności w:

  • branży usługowej,
  • branży kurierskiej,
  • małych punktach mobilnych,
  • sektorze usług drobnych freelancerów.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami