PayTel LightPOS

Nowoczesna technologia płatności na Twoim telefonie.

PayTel Nasza oferta PayTel LightPOS

Poznaj aplikację LightPOS

– nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!

Od teraz każde urządzenie z systemem Android (telefon lub tablet), w wersji 6.X lub nowszej, wyposażone w moduł NFC i mające dostęp do internetu oraz usług Google, da możliwość przyjmowania płatności zbliżeniowych. Akceptowane są transakcje płatnicze dokonywane kartami Visa i Mastercard, a także urządzeniami z włączoną usługą Apple Pay lub Google Pay.

PayTel LightPOS posiada możliwość integracji z innymi aplikacjami, co usprawni obsługę klientów, bez konieczności ponawiania tej samej operacji w dwóch lub więcej aplikacjach. Wywoływanie płatności z innej aplikacji bez wątpienia jest rozwiązaniem ułatwiającym codzienną pracę.

PayTel LightPOS nie wymaga posiadania dodatkowego urządzenia, co przekłada się na łatwość i mobilność obsługi klienta. Z uwagi na innowacyjność produktu, aplikacja wymagała zaawansowanych norm bezpieczeństwa.

Aplikacja PayTel LightPOS posiada najwyższe standardy zabezpieczeń. Gwarancję niezawodności i najwyższą jakość obsługi każdej transakcji potwierdzają certyfikaty uzyskane od największych i najważniejszych organizacji płatniczych w Polsce: Visa i Mastercard. Rozwiązane to jest zgodne z Visa Sensory Branding i Mastercard Sonic, co daje kupującym poczucie pewności i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Aplikacja PayTel LightPOS od PayTel jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa. Po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, użytkownik może korzystać z aplikacji całkowicie za darmo przez 5 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu 42 tys. zł.

Najczęściej zadawane pytania:
Logo

PayTel LightPOS to aplikacja, która dodaje do Twojego przenośnego urządzenia z dostępem do Internetu (smartfon lub tablet) funkcję przyjmowania płatności zbliżeniowych. Tym samym zmienia Twoje urządzenie w mobilny terminal płatniczy!

PayTel LightPOS posiada certyfikację do pracy na urządzeniach z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej, posiadające moduł NFC (Near Field Communication), usługi Google oraz dostęp do Internetu.

Tak, aplikacja jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa, co oznacza, że po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS całkowicie za darmo przez 5 miesięcy.

Aplikacja pozwala na wykonywanie transakcji sprzedaży, unieważnień transakcji oraz zwrotu.

  • Wprowadź kwotę transakcji.
  • Poproś klienta o przyłożenie karty płatniczej lub innego urządzenia i wprowadzenie kodu PIN.
  • Potwierdzenie transakcji, wyślij SMS, lub e-mailem.

Rozwiązanie polecane jest w szczególności w:

  • branży usługowej,
  • branży kurierskiej,
  • małych punktach mobilnych,
  • sektorze usług drobnych freelancerów.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami