Kasa fiskalna z terminalem
- rozwiązania zintegrowane

Zwiększ konkurencyjność firmy oraz łatwość obsługi wybierając zintegrowane rozwiązania.

PayTel Nasza oferta Rozwiązania zintegrowane

Zwiększ konkurencyjność firmy oraz łatwość obsługi wybierając zintegrowane rozwiązania. Zintegrowanie kasy fiskalnej lub systemu sprzedażowego jest bezproblemowe, a ułatwi to prace w twojej firmie i zadowolenie klientów z jakości obsługi.

Rozwiązania zintegrowane służą do ułatwienia i uproszczenia obsługi klienta. Rozwiązanie zintegrowane, czyli złączenie terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej lub systemu sprzedażowego w jeden wspólny zestaw ułatwia sprzedaż przez wykonywanie wszystkich koniecznych czynności do sprzedaży produktów/usług na samej kasie lub systemie sprzedażowym. Obsługa klienta skraca się jedynie do przypisania towarów do paragonu oraz wybrania odpowiedniej formy płatności. System samodzielnie przeniesie kwotę płatności na terminal płatniczy i pozwoli konsumentowi na przyłożenie karty i zakończenie transakcji.

Rozwiązanie zintegrowane z kasą fiskalną

Terminale płatnicze umożliwiają integracje z bogatą bazą przygotowanych do integracji kas fiskalnych:

Terminal płatniczy PayTel z kasą fiskalną możemy zintegrować przez różne formy komunikacji. Połączenie pomiędzy urządzeniami może opierać się o bezprzewodową komunikację Bluetooth oraz WiFi lub zastosowanie okablowania łączącego urządzenia, wykorzystując przewód USB lub standard RS232

Komunikacja pomiędzy kasą a terminalem PayTel wygląda następująco. Po naciśnięciu na kasie fiskalnej klawisza odpowiadającego za płatności bezgotówkowe, kasa wysyła do terminala rozkaz realizacji płatności wraz z kwotą,  a następnie oczekuje na przeprowadzenie transakcji. Po dokonaniu transakcji płatniczej i wydrukowaniu potwierdzeń dotyczących transakcji płatniczej na terminalu, kasa zostaje poinformowana o jej wyniku i kończy transakcje

Rozwiązanie zintegrowane z programami sprzedażowymi

Terminale płatnicze umożliwiają integracje z wieloma programami sprzedażowymi różnych producentów:

  • Program sprzedażowy Dotykačka
  • Programy sprzedażowe firmy Insoft
  • Programy sprzedażowe firmy Asseco Business Solution
  • Programy sprzedażowe firmy InsERT
  • Program sprzedażowy firmy Soneta
  • oraz wiele innych

Integracja pomiędzy programami sprzedażowymi a terminalem płatniczym może przybierać różną formę komunikacji. Od najpopularniejszych przez kabel USB i sieć internetową po sprawdzoną integracje z użyciem standardu RS-232.

Korzystanie z zintegrowanego zestawu jest proste i przejrzyste. Czynności wykonujemy w programie sprzedażowym wybierając pozycje na paragonie. Przechodzimy do realizacji płatności wybierając odpowiednią funkcję, terminal automatycznie wyświetli kwotę i poprosi o użycie karty płatniczej. Po zakończonej transakcji program sprzedażowy otrzymuje informację o transakcji bezgotówkowej i kończy płatność wraz z wydrukiem potwierdzeń.

Zalety rozwiązań zintegrowanych

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami