Rozwiązania samoobsługowe

Pozwól klientom samodzielnie wykonać płatność i ciesz się ich zadowoleniem z braku wymuszenia czekania w kolejkach.

PayTel Nasza oferta Rozwiązania samoobsługowe

Szybkie płatności, które pozostają w rękach klientów. Pozwól klientom samodzielnie wykonać płatność i ciesz się ich zadowoleniem z braku wymuszenia czekania w kolejkach. Zaopatrując się w kiosk samoobsługowy poza konsumentami zyskujesz przede wszystkim TY. Podnieś jakość obsługi, bezpieczeństwo i zmniejsz koszty sprzedaży oraz obsługi płatności gotówkowej

Płatności samoobsługowe skierowane są dla przedsiębiorców, którzy chcą zastosować w Swojej działalności kioski samoobsługowe do samodzielnej obsługi transakcji przez klienta. Rozwiązanie usprawnia prace obiektu oraz niweluje tworzące się kolejki do pobrania płatności za towary. Rozwiązania samoobsługowe pozwalają na skuteczniejsze i szybsze prowadzenie własnej działalności, zwiększają efektywność sprzedaży oraz ułatwiają rozliczenia.

Rozwiązania samoobsługowe, tak samo jak terminale płatnicze obsługują wiele różnych metod płatności. Z ich pomocą możemy przeprowadzić transakcje:

Rozwiązania samoobsługowe są działem, który w niedalekiej przyszłości może bardzo zaskoczyć oraz zwiększyć udział na rynku. Dzięki zastosowaniu wielu usprawnień, klient realizuje transakcje szybko i bezproblemowo.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z nami