Teleserwis:
Telefon: 801 090 108,
dla telefonów komórkowych:
+48 18 521 18 00

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji, rozwój i utrzymanie sieci terminali płatniczych
  • Nawiązywanie oraz budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • Umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podjęcia pracy również jako dodatkowego zajęcia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    • Wysokie wynagrodzenie za każdego pozyskanego klienta
    • Udział w zyskach z rentowności pozyskanych klientów
    • Premie kwartalne
  • Interesującą ofertę produktów
  • Szkolenia, coaching.

Aplikuj (CV + LM) załącz do maila. Przypominamy o konieczności dodania klauzuli o zgodzi na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, brak w/w klauzuli spowoduje odrzucenie aplikacji bez jej czytania.