Teleserwis:
Telefon: 801 090 108,
dla telefonów komórkowych:
+48 18 521 18 00

Business Development Manager

Jesteśmy wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. Posiadamy status Krajowej Instytucji Płatniczej zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego. W trosce o swoich Klientów stale rozwijamy i udoskonalamy swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania,

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisku Business Development Manager  w Departamencie Marketingu i Kluczowych Klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia z zakresu Finanse, Marketing lub Zarządzanie,
  • plusem będzie edukacja lub doświadczenie związane bezpośrednio z IT,
  • wysokiego poziomu umiejętności pisemnych i komunikacyjnych w języku angielskim,
  • doskonałych umiejętności w zakresie negocjacji, sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami,
  • wysokiej motywacji i umiejętności identyfikowania potrzeb biznesowych,
  • dodatkowe umiejętności analityczne i techniczne mile widziane,
  • od 2 do 5 lat doświadczenia w obszarze POS, bankomatów, ATM,  branży płatniczej, acquiringu POS, bankach lub dostawcach technologii,w sektorze finansowym,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie plusem,
  • silnego zorientowania na osiąganie celów,
  • zaangażowania, dyspozycyjności oraz umiejętności podejmowania decyzji.

Zakres obowiązków i opis stanowiska:

  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami i partnerami,
  • zarządzanie wybranymi portfelami klientów oraz jakością usług i sprzedażą nowych produktów,
  • identyfikowanie  potrzeb klientów i szukanie alternatywnych rozwiązań biznesowych w celu spełnienia tych potrzeb,
  • sprzedawanie i koordynacja wdrożenia usług PayTel nowym klientom,
  • analizowanie rynku oraz określanie planu i strategii współpracy,
  • współpracowanie z innymi zespołami i przygotowywanie analiz zapotrzebowania rynku.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z liderów wzrostu w bardzo dynamicznie rosnącej branży,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w ramach grupy kapitałowej SIBS - jednego z największych operatorów usług płatniczych w Europie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia kandydata.

Informujemy, ze administratorem danych jest PayTel SA, ul. Jutrzenki 118, 02-230 Warszawa, tel. 022 581 96 00. Dane są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/96/WE (Dz.Urz.UE L119 s.1) oraz krajowych przepisów o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wyrażeniem zgody. Jednocześnie w chwili wysyłania swojej aplikacji wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu email oraz zamieszczonego w dokumentach zdjęcia dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji.
Dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na w/w stanowisko.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich sprostowania, usunięcia lub przeniesienia. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania danych.

Prosimy o dodanie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko prezentowane w ofercie w celu rekrutacji prowadzonej przez firmę PayTel SA.