Bank Millennium proponuje pakiet Smart Terminal Plus w ramach oferty specjalnej

Bank Millennium, we współpracy z firmą Novitus oraz PayTel przygotował dla klientów segmentu Biznes pakiet Smart Terminal Plus, w ramach którego otrzymują nowoczesny terminal płatniczy z mobilną aplikacją sprzedażową i bezprzewodową drukarką fiskalną online. Zestaw jest alternatywą dla kasy fiskalnej, pozwala w prosty sposób rejestrować transakcje i jest intuicyjnym systemem do zarządzania produktami i sprzedażą.

Przedsiębiorca, który skorzysta z pakietu, otrzymuje stanowisko sprzedaży z terminalem NexGo N3 od PayTel, aplikacją sprzedażową Novitus Bill i kompaktową drukarką fiskalną DEON Online, dostarczaną podczas instalacji terminala. Smart Terminal Plus umożliwia zarządzanie asortymentem, bazą towarową, szybką sprzedaż, dodawanie i konfigurowanie nowych towarów, ustalanie cen, rabatów, generowanie raportów, a dzięki dostępnej analizie sprzedaży, paragonów oraz danych fiskalnych, również sprawny przegląd i optymalizację kosztów.

Smart Terminal Plus oparty jest o nowoczesną technologię, będącą alternatywą dla zwykłej kasy fiskalnej. Zapewnia szybkie i proste połączenie GSM z Centralnym Repozytorium Kas.

Bank Millennium proponuje Pakiet Smart Terminal Plus w ramach oferty specjalnej. Koszt terminala płatniczego to 39 zł netto miesięcznie (może być objęty dofinasowaniem z programu Polska Bezgotówkowa), aplikacji Novitus Bil 24,90 zł netto miesięcznie. Koszt drukarki DEON Online dla klientów Banku Millennium jest jednorazowo niższy o 400 zł. Nowi klienci zyskują też bezpłatne prowadzenie Konta Mój Biznes i kont walutowych przez 2 lata. Dodatkowo przedsiębiorcy, po spełnieniu określonych warunków mogą otrzymać 1500 zł premii.

Klient, które chce skorzystać z Pakietu Smart Terminal Plus podpisuje umowę trójstronną na najem terminala NexGo N3 wraz z aplikacją Novitus Bill i instalacją z pomocą serwisanta. Po podpisaniu umowy otrzymuje rabat na nabycie drukarki fiskalnej. Sprzedaż drukarki fiskalnej nastąpi podczas instalacji terminala płatniczego – wykwalifikowany serwisant z uprawnieniami do fiskalizacji skonfiguruje ze sobą urządzenia oraz przeszkoli klienta z obsługi urządzeń.

Pakiet Smart Terminal Plus skierowany jest do firm prowadzących działalność handlowo-usługową i spełnia wymogi projektu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która wskazuje na obowiązek integracji terminala płatniczego z kasą rejestrującą.

Źródło: Bank Millennium